su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Kartal Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Kartal Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Kartal Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Evlerimizde ve iş yerlerimizde zaman içinde mutfak, banyo ve tuvaletlerdeki su borularında su sızıntıları ve kaçakları olmaktadır. Bu durum genellikle alt kattaki dairenin tavan ve duvarlarındaki sararma ve küflenmeyle kendini gösterir. Bu durumda yapılması gereken bir tesisatçının çağırılması ve sızıntının olduğu yeri tespit etmesidir. Ancak eski yöntemlerle kaçak olan noktayı bulmak hiç de kolay olmamaktadır.

Oysa Kartal su tesisatçısı firmamız en son teknolojik tespit cihazı kullanarak tesisat sorunlarınızı kolayca çözmektedir. Eski yöntemlerde su kaçağını tespit etmek için boruların geçtiği geniş bir alanı kırmak ve borudaki delik noktaları bulmak gerekmektedir. Bu evlerin toz toprak içinde kalmasına neden olmakta, ayrıca tekrar yapılması için çok fazla para harcanmasını gerektirmektedir.

Kartal su kaçağı tespiti ekibimiz ise modern teknolojik özel bir cihazla su borularının görüntülerini alabilmekte ve bu görüntüleri inceleyerek kaçak yapan noktayı tespit edebilmektedir. Böylece hiçbir yerin kırılıp dökülmesine gerek kalmadan sorun çözülmekte ve siz de gereksiz masraflardan kurtulmuş olmaktasınız. Atık su giderlerindeki tıkanıklıklar için de gelişmiş cihazlar kullanılmakta ve müşteriler sıkıntılı günler yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Soğuk kış günlerini kâbusa çeviren bir sorun da peteklerin çalışmamasıdır. Kalorifer peteklerinin normalde yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir. Ama bu genellikle ihmal edilir ve kışın yaşanan bir sorunda peteklerin temizlenmesi kaçınılmaz olur.

Kartal petek temizliği ekibimiz yine modern cihazlar kullanarak ve petekleri sökmeden petek temizliği yapmakta ve sizin petekleri daha verimli kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bütün bu tür sorunlarınız için firmamızı günü her saati telefonla arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla günlerce sıkıntı çekmeyecek ve kısa sürede sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Yaptığımız çalışmalara bir yıl garanti vererek güven oluşturmaktayız. Kartal tesisatçı firmamız sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmetleri vermektedir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME