su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Petek temizleme Fiyatları istanbul - 0212 674 04 64
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek temizleme Fiyatları istanbul – 0212 674 04 64

Petek temizleme Fiyatları istanbul – 0212 674 04 64

Petek temizleme Fiyatları istanbul için henüz ilde hizmetimiz başlamamıştır ancak Tesisiat ekibi İstanbul  Genelindeki kadrolaşma sürecini devam ettirmektedir. Kısa süre içerisinde istanbul bayimizle sizlere petek temizleme hizmeti vermekten mululuk duyacağız. Sayfamızdaki yazılar ön bilgilendirme amaçlıdır. Henüz petek temizleme servisi istanbul da başlamamıştır.

Kışın gelmesi, soğukların başlaması ile peteklerde sıkıntılar baş göstermektedir. Petek temizleme Fiyatları firması olarak tam ısı almanız için peteklerde tüm yıkama ve temizlik işlerini yerine getiriyoruz.Tesisat ekibi olarak peteklerde alt kısımlarda biriken tortular, paslar ve kirler özel robot sayesinde hızlı bir şekilde yıkanır ve ilk günkü halini alır. Peteklerde en sık yaşanan sorunların başında gelen üst kısımların ısınıp alt kısımların ısınmama sorunu bu şekilde son bulur ve bir daha yaşanmaz.

Petek temizleme Fiyatları – 0212 674 04 64

Petek temizleme Fiyatları istanbul için bölgede kış sezonu boyunca sürekli ekibimiz bulunmakta ve her gün servis hizmeti vermektedir. Bizlere hemen ulaşın petek temizleme için en yakında bulunan ekibimizi size yönlendirelim. Ekibimiz tesisatınızı baştan sona analiz edip nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Süreç boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Yapacağımız uygulamalarda herhangi bir kırma dökme yaşanmamaktadır ve ayrıca işlemlerde profesyonel uzman personeller görev almaktadır. Kesin sonuç aldığımız bu petek yıkama işlemlerinde problemler tamamen ortadan kalkmaktadır. İster yeni tesisat olsun ister uzun süredir kullandığınız petekler olsun hepsine firmamız tarafından müdahale yapılmaktadır.

Firmamızdan talep edeceğiniz petek temizleme işlerinde size uzun süreli randevu verilmez. Genelde bize ulaşmanızdan hemen sonra size en yakın da bulunan ekip aynı gün içerisinde yönlendirilir ve hızlı şekilde temizleme ve yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizleme Antalya, İstanbul Petek yıkama, İstanbul Petek Temizliği, İstanbul Doğalgaz Petekleri Temizliği, İstanbul Petek Servisi, İstanbul Petek Servisi ile ilgili tüm hizmetler firmamızda bulunur ve tümünde bizden servis isteyebilirsiniz.

Petek Temizleme Hizmetleri Servisi için numaramızdan soru görüş ve servis taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Petek temizleme Fiyatları istanbul – 0212 674 04 64

Petek temizleme Fiyatları istanbul

Petek temizleme Fiyatları istanbul

Günümüzde en yaygın bina ısıtma yöntemi olarak karşımıza çıkan kaloriferli ısınma, binanın her bölümünü eşit düzeyde ısıtma olanağı tanıması, temiz olması, çevre ve insan sağlığı açısından güvenli oluşu, kolay kullanımı ve maliyetinin az olması, düşük yakıt tüketimi ile ev, iş yeri, otel, yurt, pansiyon gibi yaşam alanlarında ve okul, hastane, yemekhane, tiyatro salonu, kütüphane gibi toplu kullanım yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kaloriferli ısınma sistemi; kömür, doğal gaz, fuel oil gibi enerji kaynakları kullanılarak ısıtılan suyun; sisteme pompalanıp kalorifer tesisatı sistemi ve borular aracılığıyla odalardaki peteklere ulaştırılarak ortam sıcaklığının artırılması prensibine dayanan bir ısınma yöntemidir. Özellikle dağlık yüksek kesimlerde kış aylarının çok soğuk geçtiği ülkemizde konut ve iş yeri ısıtması için kalorifer sistemleri tercih edilmektedir. Kalorifer tesisatının yüksek verimle ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için belli aralıklarla radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.

Petek temizleme Fiyatları istanbul – 0212 674 04 64

Kalorifer sistemine pompalanan suda bulunan yakıt artıkları, sutaşları, pas, küf, yosun gibi yabancı maddeler ve kireç tortusu; zamanla radyatör içlerinde ve kalorifer tesisatı parçalarında birikme yapmaktadır. Bu birikim sonucu kalorifer sistemi verimli çalışmamakta ve ısınma problemleri yaşanmaktadır.

Petek Tıkanıklığı Belirtileri

Petek tıkanıklığının belirtileri olan peteklerin bir bölümünün ısınmaması, peteklere sıcak suyun hiç gelmemesi, kombinin kirlenmeden dolayı devamlı arıza vermesi, kombi filtresinin çok sık tıkanması durumlarında radyatör temizliği yaptırılması gerekmektedir. Ayrıca 2 yıl boyunca kalorifer tesisatı ve kombi için hiçbir temizlik işlemi yaptırılmamışsa herhangi bir belirti görülmese bile, verimli yakıt kullanımı ve tasarruf açısından Petek temizleme Fiyatları istanbul temizlik yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır?

Radyatör temizliği; tazyikli su ile temizleme, kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme ve makine sisteminden yararlanılarak yapılan kimyasal temizleme olmak üzere üç farklı şekilde gerçekleştirilir. Tazyikli su ile petek temizleme yönteminde sistemdeki tüm petekler sökülür. Görünür kirler temizlendikten sonra tazyikli su ile yıkanarak tıkanıklığa yol açan tüm unsurların temizlenmesi sağlanır. Kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme yöntemi; tıkanıklık oranı tazyikle temizlenemeyecek kadar çok olan radyatörlerin sökülerek tesisat materyaline zarar vermeyen asidik özellikteki kimyasal çözeltilerle yıkanması işlemidir.

Makine ile Radyatör Temizliği

Makine sisteminden yararlanarak kimyasal temizleme yöntemi ise; ne tazyikli suyun ne de tek başına kimyasal çözeltinin tıkanıklığı gidermesinin mümkün olmadığı durumlarda kimyasal maddeyi tüm sistem içerisine basınçla püskürten cihazlar yardımıyla yapılan temizliktir. Bu yöntem, tüm sistemdeki tıkanıklık unsurlarını uzaklaştırmaya yarayan en etkili temizlik yöntemidir. Temizlik sonrası sistem içerisine atılan kimyasal ilaçlar, kalorifer tesisatının tamamına ulaşarak sistemi koruyucu bir rol üstlenir ve temizliğin uzun süre etkili olmasını sağlar.

Kombi Verimi Nasıl Yükseltilir?

Petek temizleme Fiyatları istanbul , uzman kişiler tarafından ihtiyaca yönelik doğru metotlar kullanılarak yapıldığında, kombi verimini yükseltir ve kombinin daha rahat çalışmasını sağlar. Peteklerde ve sistemde meydana gelen tıkanıkları önler, sistemde devir daim yapan suyun pisliklerden ve kireçten arınmasını sağlayarak daha randımanlı ısınma sağlamasına olanak tanır. Tesisat kirliğinden kaynaklanan kombi arızalanmalarını önler ve bakım masraflarını azaltır. %30’a varan yakıt verimi ve faturalarda %5 tasarruf sağlar. Verimsizlikten kaynaklanan aşırı yakıt tüketimi nedeniyle çevre kirliliğini önler.

Petek temizleme Fiyatları istanbul

Petek temizleme Fiyatları istanbul

Petek temizleme Fiyatları istanbul

Petek temizleme Fiyatları istanbul konusunda deneyimli, uzman personeli ve son teknoloji cihazları ile Tesisat Ekibi 2000 yılından bu yana Avrupa standartlarında 7/24 hizmet vermektedir. Kırıp dökmeden, inşaat pisliği ile etrafı batırmadan yaptığı radyatör temizliği işleminin yanı sıra; su kaçağı tespiti, kanal açma, lavabo, su borusu, tuvalet, banyo, kanalizasyon tıkanıklığı giderme ve koku tespiti konusunda da hızlı, kaliteli ve etkin profesyonel yardım desteği sağlar.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME