su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Petek Temizliği
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizliği

Petek Temizliği zaman içerisinde peteklerinizde oluşan kireç, tortu, su taşı gibi maddelerin temizlenmesinde kullandığımız son teknoloji ve profesyonel bir ürünümüzdür. Bu zararlı maddelerin peteklerde yaşanabilecek olan ısı kalitesinin düşmesine yada ısıyı tamamen kaybetmemize yol açmaması açısından önemlidir. Petek Temizliği ekibi olarak düzenli olarak petek temizliği yapılması , peteklerinizin randımanını koruması ve kaliteli bir şekilde ısı alamanızı sağlayacağını belirtmek isteriz. Yılda en az bir kere yapılması gereken bu işlem için uzman ve sertifikalı ustalarımızla sizlere profesyonel bir hizmet vermeye talibiz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Kullandığınız ısıtma sistemlerinizde  ve kombilerinizde sürekli olarak belirli bir ölçüde su bulunması gereklidir. Sistemin içerisinde bulunan bu su zamanla kireçlenme ve balçıklaşmaya sebeb olacaktır. Sistemde oluşan kirlenmeler, tıkanmalar ve aşınmalar bu yüzden meydana gelmektedir. Kullandığınız petekler ile beraber vanalarıda bu pislikler daraltarak sistemde kayıba ve zarara yol açacaktır. Her sene tahliye vanası yardımı ile yapmış olduğunuz su boşaltma işlemi ile tıkanmaların önüne geçmeniz mümkün değildir. Tam aksine yükleme yaptığınız yeni su içerisindeki oksijen miktarı yüksek olduğundan dolayı daha fazla kireçlenmeye yol açacaktır. Bu sebeb ile sisteminizin içersindeki suyun tazelenmesi sisteminize hiçbir katkı sağlamamaktadır.

Kapalı devre kalorifer sistemlerinde gün geçtikçe borular ve radyatörler kireçle kaplanmaktadır. Suyun ısınmasını sağlayan plaka eşanjör yoğunlaşan kireçten çalışamaz duruma gelir. Plastik boruların olduğu kısımlar ise balçık kaplar. Oluşan 1 milimetrelik kireç birikintisi radyatör sisteminde yaklaşık %7-8 oranında verim kaybına neden olabilmektedir.Kullanmış olduğunuz suyun sertlik derecesine gore %20 – %30 a kadar varan oranlarda kireç oluşumları görülebilmektedir.

Petek Temizliği

Petek Temizliği bizlerin teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimize daha kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için uğraşıyoruz. Yetkinlik sertifakalarına sahip ustalarımız güçlü bir bilgi birikimi ve tecrübeleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Petek Temizliği , ekip olarak sizlere vereceğimiz hizmetin ardından kısa ve uzun vadeli olarak memnuniyetinizi kazanmaktır. Yaptığımız işin her zaman ileri dönemlerde de size rahat ettirmesi için işin kalitesine ve sağlamlığına önem vermekteyiz. Sizler de eğer ki profesyonel bir hizmet almak ve uzun vadede rahat etmek istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME