su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Pimaş Açma - 0212 674 04 64
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Pimaş Açma – 0212 674 04 64

Pimaş Açma Tesisat Ekibi olarak pimaş açma işlemi uzman ekibimiz profesyonel pimaş açma robot makina ile mutfak pimaş tıkanıklığını kırmaya gerek kalmadan bu problemi giderebilmektedir. Pimaş tıkanıklığı genelde kullanıcı hatalarından kaynaklanan, kağıt ve benzeri yabancı maddelerin su giderinde birikmesi ile oluşmaktadır. Bazen ise binanın inşaası sırasında inşaat malzemelerinin pimaş boruya sıkışması sonucunda da pimaş tıkanıklığı oluşabilmektedir.

Pimaş Açma – 0212 674 04 64

Pimaş Açma - 0212 674 04 64

Pimaş Açma – 0212 674 04 64

Lavabonun Pimaşı Tıkandıysa Tesisat Ekibi Nasıl Çözüm Üretmektedir?

Muffakta kullandığınız lavabonuzda biriken yemek artıkları, yağlar yada diğer yabancı malzemeler ile banyoda birikmiş sabun ve benzeri yabancı maddeler pimaş borularınızı tıkayabilir. Tesisat Ekibi olarak bu tür durumlarda uzman ekimiz ile kanal açma makinasını kullanarak kırmadan dökmeden tıkanıklığı gidermektedir. Bu sayede sizlerde tadilat masrafından kurtularak hem bütçenizi korur hem de temiz bir şekilde probleminize çözüm bulmaktadır.

Tuvalete atılan kağıt ve benzeri bazı maddeler tuvaletinizi tıkayarak sizleri hiç hoş olmayan bir sonuçla karşılaştırabilir. Böyle bir problem ile karşılaştığınızda Tesisat Ekibi olarak bu sorununuza uzman bir ekip ile yardımcı olabiliriz.

Pimaş Açma – 0212 674 04 64

Apartman pimaş tıkanıklığı sık sık karşılaşılan bir durumdur. Siz her ne kadar evinizde dikkatli olsanız bile apartman gibi çok daireden yerlerde diğer kullanıcıların hatalarından kaynaklı tıkanma oluşabilir. Bu tıkanıklık bir çok daireye zarar verebileceği gibi ortaya istenmeyen türden bir manzara çıkartabilir. Tesisat Ekibi olarak böyle bir problemde zaman kaybetmeden bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Tıkanıklığın olma ihtimali olan bölge fazla olduğu için bu tip durumlar  pimaş tıkanıklık açma robotu kullanarak tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilerek hızlı ve az masraflı bir şekilde çözüme ulaştırabiliriz.

Tesisat Ekibi Olarak Çözüme Ulaşım Yöntemleriniz Nelerdir?

  • Tesisat Ekibi olarak Pimaş Açma işleminde pimaş tıkanıklığının noktasal tespiti yapılarak tıkanıklık olan bölgenin tamiratı yapılmaktadır. Bu işlem sırasında boruların içerisine gönderilen kamera ile tam ve doğru tespit yapılmaktadır.
  • Tıkanmış olan bölgeye pimaş boru açma makinası gönderilerek hiç bir bölge kırılmadan ve tadilata ihtiyaç duyulmadan tıkanıklık giderilir.
  • Yağlanmadan kaynaklı tıkanıklarda yüksek basınçlı yıkama makinası kullanılarak tıkanan bölgede biriken yağların çözülmesi sağlanır ve tıkanıklık giderilir. Genel olarak otel, yemek firmaları ve fabrika gibi yerlerde yaşanan bir problemdir.

 

 

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME