su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
sarıyer su kaçağı bulma 40 TL Petek Temizleme Tıkanıklık Açma
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti

sarıyer su kaçağı bulma

Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti

Sarıyer su kaçağı bulma firması olan tesisat ekibi tüm müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tesisat ekibi Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti  kırmadan dökmeden kameralı sitemler ile noktasal olarak tespit edilmektedir. Sarıyer tesisatçı listesinde olan ve her zaman önce müşteri mutluluğuna önem veren tesisat ekibimiz 5 ekip ve 20 kişilik ekibiyle, termal kameralarla akustik cihazlarla Sarıyer su kaçağı bulma hizmetini aynı gün içinde vermektedir.

Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti-  02126740464

Sarıyer Noktasal Su Kaçağı Tespit ekiplerimiz  bu firmaların içinde en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan tesisat firmasıdır. Bizi bu noktaya getiren ayrıcalıklarımız hızlı teknik servis desteğimiz ve kullandığımız son teknolojik cihazlarımızdır. 16 araçlık teknik servis aracımız ve son teknoloji ekipmanlarımız sizlere 7/24 teknik destek sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz tesisat sektöründe en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan tesisat firmasıyız.

Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti ekiplerimiz sizlerden gelen su kaçağı ihbarı neticesinde evinize aynı gün içerisinde intikal eder. Kameralı hassas su kaçağı bulma dedektörleri ile kırmadan noktasal olarak su kaçağının meydana geldiği noktayı tespit eder. Daha sonra ustalarımız su kaçağının meydana geldiği boruya ulaşmak için sadece birkaç fayansın yerinden çıkarılarak yada duvar üzerinde küçük bir alan oluşturularak kaçak noktasını tamir edilebilecek durumda ise onarım yapar eğer kaçak noktası tamir edilecebilecek konumda değilse ise su kaçağını meydana getiren boru değiştirilerek işlem sonuçlanır.

Sarıyer Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti ekiplerimiz sizlere kanalizasyon,lavabo ve gider tıkanıklıklarının açılması ve onarılması konusunda da son derece profesyonel yöntemler ile hizmet vermektedir. Evimizde kimi zaman tuvalet kağıtlarının tuvaletlere atılmasından dolayı ya da çocuklarımız bizler görmeden attığı bazı cisimlerden dolayı tuvalet giderlerinde tıkanmalar meydan gelmektedir. Bu tıkanmalar pis suyun borulardan dışarıya atılmasını engellemektedir. Ve oluşan basınç ile pis tuvalet giderlerinden geri gelmektedir. Sarıyer Kırmadan Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz tıkanıklık açma konusundan yine gelişen teknolojinin bizlere sunduğu imkanları kullanarak sizlere robot kameralı dedektörler yardımı ile tıkanıklık oluşan alanı görüntülü olarak bulabilmektedir. Tıkanıklığın meydana geldiği alan tespit edilerek ustalarımızın pratik yöntemleri ile tıkanıklık oluşan kısa zamanda açılmaktadır.

Sizlerde su kaçakları ve tıkanıklık bulma sorunlarınıza kesin çözümler bulmak istiyorsanız mutlaka bize ulaşın.

Sarıyer su kaçağı bulma hizmeti sarıyer su kaçağı tespiti hizmeti su kaçağı aynı gün verilir. Sarıyer su kaçaklarına aynı gün içinde müdahale termal kameralarla noktasal olarak yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Ancak bu yöntemlerde su kaçağının olduğu nokta tam olarak tespit edilemez. Su Kaçağı Tespiti su sızıntısı bazen beton içinde kendine yol bulana kadar gidecek ve çok uzak bir bölgede de nemlenmelere neden olabilecektir. Bu durumda ise kaçak noktası bulunana kadar boruların geçtiği bölgede duvar veya fayanslar kırılmak zorunda kalacaktır. Su Kaçağı Tespiti Bu yöntem hem eziyetli hem de masraflı bir yöntemdir. Kırılan yerler tekrar yapılacak, sıva işleri ve yeniden fayans döşeme işleri olacaktır. Oysa Tesisat Ekibi firmamız size bu sıkıntıları yaşatmadan su kaçağı tespiti yapacaktır.

Teknolojideki gelişmeler ve yenilikler tesisat sektörünü de etkilemiştir ve tesisat işleri artık son model teknolojik ürünlerle yapılmaktadır. Ancak bu yeni ürünler oldukça pahalıdır ve ancak profesyonel hizmet veren tesisat firmalarınca kullanılabilmektedir. Firmamız su kaçağı tespit, tıkanıklık açma, kanal açma, gider borularını açma gibi her türlü tesisat işlerini modern cihazlarla yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren firmamız hızlı, garantili ve kaliteli hizmetleriyle güven kazanmış ve en çok aranan firma durumuna gelmiştir.

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı tamiri sorunu varsa bizi 7/24 hizmet veren müşteri temsilciliği hattımızdan arayabilirsiniz.sitemizden de bize ulaşabilir veya her iki yakadaki telefon bilgilerimizi öğrenebilirsiniz. Tesisat ekibimiz size vereceğimiz randevu saatinde adresinize gelerek su kaçağını tespit edecektir. Duvar altından görüntü alabilen kameralı, bilgisayarlı cihazla su kaçak noktası kısa sürede tam olarak tespit edilecektir. Birkaç fayans değişimiyle kaçak noktası tamir edilecektir. Hizmetimiz için firmamız bir yıl garanti vermektedir. Ayrıca sorunuz en ekonomik fiyatlarla çözülecektir.

SARIYER TESİSATÇI

Sarıyer su kaçağı bulma işlemlerini termal kameralar ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma. Profesyonel cihazlarımız ve uzman kadromuz ile 7/24 hizmet…

PETEK TEMİZLEME

Petekleriniz özel kimyasallar ile temizlenir. Temizleme sonrasında faturalarda %50’lik bir azalma görülür.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma işlemlerini 50 metrelik özel kameralı spiral ile profesyonel olarak tıkanklık tespit edilir ve kırmadan anında müdahale edilir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME