su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Şile Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Şile Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Şile Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

 

Şile su tesisatçısı firmamız bölgemizin en güvenilen ve müşterilerin hizmetlerimizden en çok memnun kaldığı bir tesisatçı firmasıdır. Firmamız kendini teknolojik gelişmelere göre geliştirmiş ve pek kullandığı modern aletler ve deneyimli personelle bu duruma gelmiştir. Tesisat sorunlarının insanlara yaşattığı sıkıntının farkında olarak en hızlı hizmeti vermekte ve müşterilerimizi zor durumlarda bırakmamaktayız. Su, elektrik ve doğalgaz tesisatlarınızdaki en küçük problem için derhal bizi aramalı ve sorununuzu iletmelisiniz.

Evlerdeki en ciddi sorunların başında su kaçakları gelmektedir. Genellikle de alt katlardaki dairelerin duvarlarında meydana gelen sararmalarla kendini gösterir ve kaçak noktanın bulunması eski yöntemlerle bir hayli zordur. Boruların geçtiği pek çok yerin kırılması gerekmektedir ki, bu durumda hem eziyetli ve hem de masraflı işler karşınıza çıkabilecektir. Ama Şile su kaçağı tespiti yapan ekibimiz size bu eziyeti yaşatmayacak ve modern teknolojik cihazlarla su kaçağı noktasını tam doğru olarak kolayca tespit edecektir. Hiç bir yer kırmadan su borularının görüntülerini alarak sorunu çözecektir.

Kış günlerinin en can sıkıcı sorunu ise kalorifer peteklerinin çalışmaması veya düşük ısı vermesidir. Aslında peteklerin en az iki yılda bir temizlenmeleri gerekmektedir. Ama ihmal edilip de kışın ortasında petek sorunu yaşanırsa peteklerin temizlenmesinden başka çözüm yoktur. Petek temizliği de eskiden zor ve uzun zaman gerektiren bir işti. Bütün petekler sökülüp temizlenmeye çalışılırdı ama yine de istenilen temizlik olmazdı. Şile petek temizliği ekibi ise modern aletlerle ve petekleri sökmeden ilk günkü kadar temiz bir petek temizliği yapmaktadır. Böylece eviniz kirlenmeden temizlik tamamlanmakta, petekler daha verimli çalışmaya başlamaktadır. Bu da faturalara yansımakta ve daha az enerji, daha az para harcamış olmaktasınız.

Şile tesisatçı firmamız uzman personeliyle; sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmeti sunmaktadır.

 

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME