su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Su Kaçağı Bulma - 0212 674 04 64
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

Su Kaçağı Bulma konusunda Tesisat Ekibi olarak sizlere güçlü teknolojik ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Bilindiği gibi su kaçağı bazen çok büyük maddi zararlar verebilmektedir. Bu herkes için can sıkıcı bir durumdur. Eğer profesyonel bir ekip tarafından destek almıyorsanız su tesisatınızın geçtiği tüm fayanslar ve duvarlar kırılarak kontrol etme işlemine maruz kalabilirsiniz. Tesisat Ekibi olarak teknolojik ekipmanlarımız sayesinde kırmadan dökmeden su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ederek sizleri daha hızlı, daha temiz ve daha az maliyetler çözüme ulaştırıyoruz.

Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

Su Kaçağı Bulma - 0212 674 04 64

Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma konusunda öncelik siz müşterilerimizin şüphelendikleri bölgede keşif yaparak işlemlerimize başlıyoruz.  Tesisat Ekibi olarak yağacağımız bu ön keşif sonrası kaçak olduğu tespit edilen bu bölgede su kaçağı tespit cihazımızla kaçağın tam olarak nerede olduğunu tespit etmeye başlamaktayız. Tesisat Ekibi su sesine duyarlı bu akustik cihaz ile borular içerisinde kaçağın bulunduğu yeri tam olarak tespit etmektedir. Eski klasik yöntemler ile saatlerce bazen günlerce sürmekteydi. Su Tesisat Ekibi elindeki bu akustik cihaz sayesinde dakikalar içerisine indirgemiştir. Tesisat Ekibi yaklaşık 5 – 10 dakika içerisinde su kaçağının tam olarak nerede olduğunu tespit etmektedir. Daha sonra müşterilerimizden onay alarak sadece 1 yada 2 fayans kırarak su kaçağı problemi giderilir.

Su kaçağı genellikle bir fayans büyüklüğünde olduğundan dolayı Tesisat Ekibi sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Tesisat Ekibi yapmış olduğu tamir işleminin ardından başka bir bölgede su kaçağı problemi var ise müşterilerimiz onayı doğrultunda aynı işlemi bu bölgeyede uygulamaktadır. Tesisat Ekibi tamir işleminin ardından tekrar siz müşterilerimizin talebi ile tamir edilen bölge dolgu malzemesi kullanılarak kapatılmaktadır.

Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

Tesisat Ekibi olarak Su Kaçağı Bulma konusunda bizler müşterilerimizin sorunlarını daha pratik, daha az maliyetli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak sizlerin memnuniyetini kazanma arzusundadır. Tesisat Ekibi olarak profesyonellik, güçlü bir teknik ekipman ve uzman kadromuz ile her zaman sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktayız.

Her türlü tesisat problemlerinizi kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak ve daha az maliyetle bu sorunlarınızdan kurtulmak için bizlere yani Tesisat Ekibine başvurabilirsiniz.

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME